Kayserİ'nİn Denİzİ Yamula Baraj Gölü'ne Yüzer İskele ve Havuz

separator

Kocasinan Belediyesi, Kayseri´nin denizi olarak nitelendirilen Yamula Baraj Gölü´ne, yüzer halde hizmet verecek olan havuz ve iskele yaptırdı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar su derinliğinin fazla olduğu baraj gölünde yüzmek isteyenler için güvenli bir alan oluşturmak adına yaptırdıkları yüzer iskele ve yüzer havuz çalışmasının tamamlandığı müjdesini verdi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´ın vizyon projelerinden biri daha hayata ge

Devamı...

Tampa Boat Show

separator

9-11 Eylül 2016 tarihleri arasında Tampa oat Show'da yerimizi aldık.

Devamı...

Çanakkale Yat Lİmanı’na yüzen dubalar yapıldı

separator

Çanakkale Belediyesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi üzerinde bulunan yat limanı marina mevkiine yapılan yüzden duba çalışmalarmız.
 
 
Marina Yat Limanı belediye ekiplerince daha kullanışlı hale getirildi. Yapılan dubalar ile birlikte yat limanına daha fazla geminin bağlanması sağlanacak ve yeni yerler açılması dolayısıyla gemi

Devamı...

Dubaİ palm Beach

separator

In 2016 PMS / Dock Marine, with our local partner Zarco completed the supply and installation of our Roto Dock system at the prestigious Palm Residence, Dubai. (Nakheel) The project consisted of 5 floating walkways and docking facilities for pleasure craft. Walkways extend out more than 80m. The larger platform has a 20 x 30m entertainment area with seating. The perfect solution for our clients expectations and requirements.    

Devamı...

Boot Dusseldorf 2017

separator

PMS Ailesi olarak dünyanın sayılı büyük boat showlarından olan Boot Dusseldorf fuarında yerimzi aldık.

Stand: H 11 / B61

Devamı...

X

N