Mİkro Sİteler


Deniz üzerinde sağlamlığın ve güvenliğin ne demek olduğunu bilen PMS yüzer yapılar, çözümler, projeler ve dizaynlar ile Dock Marine markası altında hizmet vermektedir.

www.dockmarine.com.tr

Moduler Yüzer iskele sistemleri, yüzer platformlar, yüzer havuzlar, Jetski portları, Boat Liftler, Kanolar, Şezlonglar, Yürüme Yolları, Şemsiyeler ve deniz bisikletlerinden oluşan ürünlerin detaylı açıklamalarına www.dockmarine.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

www.marine-dock.com

Aluminyum marina ponton sistemleri (ponton, finger, yüzdürücü/flotter, yürüme yolu) hakkında detaylı bilgilere www.marine-dock.com sitesinden erişebilirsiniz. Kaplama malzemesi olarak ahşap veya komposit tercih edilebileceği gibi, akseuarlarda paslanmaz veya galvaniz seçenekleri sunulmaktadır.

 

Rotasyon ve şişirme teknolojisinde lider olan PMS' nin üretimini yaptığı depolama ürünlerini ve endüstriyel ürünlerini içerir.  

www.tanksistem.com

Değişik amaçlarla kullanılabilecek, proses, depolama ve taşıma tankları hakkında geniş bilgiye www.tanksistem.com sitesinden erişebilirsiniz. Dikey ve yatay tip su tankları, Slimline estetik depolar, Kimyasal Malzeme Depoları, Silolar ve bunların kullanımları hakkında bilgi sahibi olun.

www.plastikcozumler.com

Değerli bir fikriniz var ve bunu gerçeğe dönüştürmek istiyosanız, size en doğru bilgiyi, www. rotothink.com sitesi verecektir. PMS'nin geniş üretim kabiliyetleri ile siz de, hayalinizi canlandırabilirsiniz.

 

Polietilene hayat veren kalıplar, dizaynlar ve mühendislik hizmetlerimiz ile teknoloji ve tecrübemizi birleştiren ürünlerimizin markasıdır.

www.rotothink.com

PMS POLİETİLEN SAN. TİC. A.Ş. ulusal ve uluslararası piyasada plastik imalatında önde gelen bir isim olmayı hedeflemiştir. Belirlediği bu hedefe ulaşmak için temelinde koşulsuz müşteri memnuniyeti olan bir kalite politikası öngörmüştür.

 

Farklı tasarımları ile farklı ambiyanslar yaratan PMS'nin dekoratif ürünler markasıdır.

www.dekoratif-urunler.com

Polietilen hiç bu kadar estetik olmamıştı. Sizin için tasarladığımız Işıklı masa, sehpa, Işıklı/Ledli saksı, sokak aydınlatma direği, toprak saksıyı www.decorotive.com sitesinden inceleyebilirsiniz.